FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje żywica poliestrowa ?

Prosimy ZOBACZYĆ  jak wygląda (niepełny !) wykaz żywic tylko jednego producenta. Bez określenia, choćby tylko w przybliżeniu do czego żywica ma służyć, bądź co ma być produktem finalnym, nie jesteśmy w stanie odpowiadać na tak zawarte pytania w Państwa e-Mailach.

Proszę o poradę i cenę farby na zardzewiałą blachę ?

Bardzo prosimy w przypadku zapytań w sprawie farb, najdokładniej jak to tylko jest możliwe, opisać swój problem, podając m.in. czy wymalowanie jest wewnątrz obiektu, czy na zewnątrz i będzie narażone na promieniowanie UV, czy jest to stal – czy ocynk, jaki kolor wg. RAL Państwa interesuje oraz jaka powierzchnia liczona w m2 jest do pomalowania.

Ile kosztuje żelkot ?

Cena żelkotu (jak i farb) jest uzależniona głównie od ceny barwnika, prosimy więc o podawanie zawsze koloru RAL interesującego Państwa żelkotu. Dodatkowo wskazane jest określenie w zapytaniu jaki typ żelkotu (orto, izo, npg) Państwa interesuje.

Czy wykonujecie posadzki przemysłowe ?

Nie posiadamy własnej firmy wykonawczej. Po opisaniu przez Państwa problemu możemy przekazać zapytanie do kilku wykonawców zaopatrujących się u nas w systemy żywicznych posadzek przemysłowych.

Proszę o wycenę kosztów posadzki w hali o powierzchni 250 m2 ?

Prosimy o bliższe opisanie co (garaż, parking, hala, sklep), gdzie (miasto) i w jakich warunkach (stara/nowa posadzka betonowa, jeśli stara to jak zniszczona lub/i zanieczyszczona) ma być wykonane oraz określenie na jakiego rodzaju obciążenia będzie narażona podłoga (ruch pieszy, wózki widłowe, maszyny, etc.). Przedstawiciel naszej firmy wraz z przedstawicielem wykonawcy zgłoszą się do Państwa celem dokonania wstępnej wyceny

Potrzebuję do naprawy 1m bieżący maty szklanej - jest możliwość zakupu takiej ilości?

Tak, prowadzimy sprzedaż hurtową maty na rolki (34-42 kg) oraz sprzedajemy matę detalicznie na metry bieżące.

Masz jakieś inne pytania?

Zapraszamy do kontaktu. Postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie.

Zacznij pisać i naciśnij Enter, aby wyszukać

Shopping Cart